Penggerak Kecepatan Variabel Schneider Electric ATV950D37N4EU, 37 Kw, 3 Fase, 480 V, 57,3 A, Seri ATV950
infotip-icon
View other Inverter Drives dimensions or variations
Please select at least one specification below.
[Us] Rated Supply Voltage
480 V
Network Number of Phases
3
Series Name
ATV950
Current Rating
57.3 A
For Use With
Asynchronous & Synchronous Motors
Power Rating
37 kW