Penggerak Kecepatan Variabel Schneider Electric ATV950U15N4EU, 1,5 Kw, 3 Fase, 480 V, 2,6 A, Seri ATV950
[Us] Rated Supply Voltage
480 V
Current Rating
2.6 A
Power Rating
1.5 kW