Kontaktor Seri Schneider Electric LC1DT25B7 LC1D, Kumparan Ac 24 V, 4 Kutub, 25 A, 4NO, 690 V Ac
Depth
90 mm
Contactor Coil Voltage
24 V ac
Minimum Operating Temperature
-40°C
Maximum Operating Temperature
+60°C
Contact Current Rating
25 A
Contact Voltage Rating
690 V ac