Kontaktor Seri Schneider Electric LC1DT32F7 LC1D, Kumparan Ac 110 V, 4 Kutub, 32 A, 4NO, 690 V Ac
Depth
97 mm
Contactor Coil Voltage
110 V ac
Minimum Operating Temperature
-5°C
Maximum Operating Temperature
+60°C
Contact Current Rating
32 A
Contact Voltage Rating
690 V ac