Schneider Electric LXM52DD30C41000 Pacdrive 3 Series Driver Board untuk Digunakan dengan Motor Servo, 5,6 Kw, 3 Fase, 480 V
infotip-icon
View other Motor Accessories dimensions or variations
Please select at least one specification below.
Series
PacDrive 3
This spec is not available in the specification table.
Current Rating
30 A
For Use With
Servo Motor
Accessory Type
Drive Motor
Power Rating
5.6 kW
Electrical Phase
Three
Voltage Range
480 V