Pemanas Kandang Schneider Electric NSYCR150WU1C, 12 → 24V Dc, Output 150W, 150mm X 60mm X 90mm
infotip-icon
View other Enclosure Heaters dimensions or variations
Please select at least one specification below.
Width
60 mm
Depth
90 mm
Height
150 mm
Supply Voltage
12 → 24 V dc
Output Power
150 W