Schneider Electric NSYCRS100W240V Pemanas Kandang, 240V Ac, Input 90W, 280mm X 450mm X 1.6mm
infotip-icon
View other Enclosure Heaters dimensions or variations
Please select at least one specification below.
Width
450 mm
Depth
1.6 mm
Height
280 mm
Frequency
50/60 Hz
Supply Voltage
240 V ac
Series
ClimaSys CR
This spec is not available in the specification table.
Better World Product
Yes
Better World Verification
Green Premium
Input Power Rating
90 W