Kipas Filter Seri Climasys Schneider Electric NSYCVF38M24DPF, 24 V Dc, Pengoperasian Dc, 58m³/jam Tanpa Hambatan, IP54
infotip-icon
View other Filter Fans dimensions or variations
Please select at least one specification below.
Supply Voltage
24 V dc
Noise Level
41 dB
IP Rating
IP54
Input Current
180 mA
Input Power Rating
3.6 W