Relai Antarmuka Seri Schneider Electric RSB1A120F7S Rsb, Plug In, Spdt, Beban 12A (1 Kotak berisi 20)
infotip-icon
View other Electromechanical Interface Relays dimensions or variations
Please select at least one specification below.
Series
RSB
Mounting Type
Plug In
Contact Configuration
SPDT
Minimum Input Voltage
120 V ac
Maximum Input Voltage
120 V ac
Switching Voltage
300/ 5 V dc
Load Current Rating
12A